Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Przedszkole nr 4 w Międzyrzecu Podl

Utworzony przez koma, 11 grudnia 2008 r. o 14:15
Gość napisał:
Dawno ? To chyba nie znasz ustawy emerytalnej. W Polsce póki co , przechodzi się na emeryturę w wieku 60 lat - kobiety, 65 lat - mężczyźni, a Twoja Pani Dyrektor nie ma jeszcze tych ustawowych lat. Więc jak dawno ? To jest pytanie merytoryczne , tak jak chciałeś.
Wydaje mi się ktoś bardzo chce być dyrektorem w przedszkolu nr 4 , pewnie jakaś dobra koleżanka . A co do ustawy o emeryturach to wogóle nie masz dostatecznych informacji . ponieważ nauczyciel może odejśc na emeryturę z chwilą wypracowania 30 lat ( gdy uzyskał to prawo do końca 2008 roku).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oj ludzie odczepcie się
Ostatnio edytowany 6 stycznia 2009 r. o 17:26
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i dajcie spokuj
Ostatnio edytowany 6 stycznia 2009 r. o 17:27
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi tez bardzo nie podobają się te ciągłe składki, rozmawiam z innymi rodzicami ( z innych przedszkoli)-tam tego nie ma. Aż mi się nie chce posyłać dziecka do przedszkola, bo zaraz na tablicy ogłoszeń informacja o kolejnej składce. Ale czy my rodzice możemy coś zrobić??? W tym roku było tyle chętnych do przedszkoli, burmistrz to wykorzystał i podniósł czesne. Na zabawki dał 400 zł na cały rok podczas gdy z czesnego za miesiąc wpłynie ok. 15 000 zł (150 x 100 zł). Mnożąc to przez 10 miesięcy i 3 przedszkola nazbiera się ładna sumka. ECH !!! SZKODA GADAĆ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Niewiele się rożni od wsi skoro taki wieśniak się odzywa i się czepia nie wiadomo czego nie mając o niczym pojęcia...
Gosciu widze ze masz problem na punkcie wiesniaków. A tak wogóle to ciekawe skąt ty jestes wielki miastowy sie znalazl ze wsi pod Międzyrzecem i nie szukaj problemów ja cie niedotyczy sprawa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kruszynka napisał:
A ja myślę że wszystkie te komętarze piszę pani PŁudowska ... na p.Lesiuk .. bo chetnie zajmie jej fotel . SKANDAL wstyd kobieto(p.PŁudowsko) P.LESIUK NIE MAM DO PANI NIC ZŁEGO WIĘC CHCE PANI PORADZIC NIECH PANI LEPIEJ ZAJMIE SIĘ ELWIRKĄ PCHEŁKĄ BO MOJE DZIECKO CHĘTNIE CHODZIŁO DO PRZEDSZKOLA GDY JEJ NIE BYŁ.GDY SIĘ ZJAWIŁA PO KILKU TYGODNIACH ZACZEŁO PŁAKAC PRZY WEJSCIU DO PRZECZKOLA WIDZAC JĄ .! SKĄD PANI JĄ WZIEŁA TYLKO TRACI PANI PRZEZ NIĄ REPUTACJE . JUŻ KILKA MAM TEŻ MI SIE SKARŻYŁO NA TEN PRZYPADEK CO MI !
Widocznie twoje dziecko to rozpieszczony bachor który niepotrafi sie bawic z innymi dziecmi a ty jestes nad opiekuncza mamusia a ludzi sie nie ocenia po wzroscie. Panią tez powini wyzucic z pracy bo jakis bachor placze :( ?? zastanów sie kobieto co piszesz!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosciu napisał:
Widocznie twoje dziecko to rozpieszczony bachor który niepotrafi sie bawic z innymi dziecmi a ty jestes nad opiekuncza mamusia a ludzi sie nie ocenia po wzroscie. Panią tez powini wyzucic z pracy bo jakis bachor placze :( ?? zastanów sie kobieto co piszesz!!!!
Wedlug mnie naj wazniejsze jest to zeby kierowaly dobrze przedszkolem a jesli ktos ma jakies zastrzezenia to jest droga prawna zeby dochodzic swojego albo procedura administracyjna wszyscy tylko potraficie oskarzac pokażcie mi gdzie jest praca na stanowisku panstwowym gdzie nie siedza calymi rodzinami sami macie tak pozalatwiane prace przez znaiomych albo rodzine czasem warto i nad soba sie zastanowic zanim sie kogos oskarzy. Pozatym potraficie tylko pisac na anonimowym forum i obrazac innych ale anonimowo jak tacy madzry jestescie to powiecie prosto woczy co komu lezy na sercu a jak niepasuje przedszkole bo dziecko placze w nim (kruszynka) bo niby ktos tam "jest" to jest demokracja zmien przedszkole moze w innym beda same super nianie i dziecko niebedzie plakac. Przedszkole jest placówka i podlega samozadowi i burmistrzowi jak chcecie nisze skladki to idzcie do samej góry może akurat obniżą ale nieczepiajcie sie ludzi za cos za co nie sa odpowiedzialni. Przedszkole nie jest przymusowe jak jestescie tacy wszyscy mądrzy i od obecnych wladz i dyrekci nie stoi nic na przeszkodzie startujcie na burmistrza albo dyrektorke jest wolny kraj albo zrezygnujcie z pracy i wychowujcie dzieci w domach ale wygodniej jest zaprowadzic do przedszkola niech inni sie zaimuja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nO eLA ... TO TOTALNY PRZYPAŁ!!!!! nIE Sądzę aby to pisała p. ..... To piszą zwykli ludzie tacy np. jak ja. Dyrektorce i jej faworyzowanym przez nią pracownikom ktoś ( burmistrz) powinien się dobrać do skóry!!!!1 To jest skandal co tam się wyrabia!!!!
Ostatnio edytowany 8 stycznia 2009 r. o 14:51
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i kto zarzucal za wczesniejszego burmistrza kumoterstwo takiej atmosfera jak jest teraz to dnoza tamtego to wszystko bylo inaczej poukladane
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
i kto zarzucal za wczesniejszego burmistrza kumoterstwo takiej atmosfera jak jest teraz to dnoza tamtego to wszystko bylo inaczej poukladane
... no, bo tamten to umiał układać, i jeszcze coś, a słomiane wdowy wprost wielbiły go za to i za owo......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DAJCIE ludziom życ i nie zakładajcie takich tematów .! ten który założył ten temat nie go szybko skasuje lub założy o sobie to do twórczyni (koma)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze żesą poruszane takie tematy niech ludzie wiedzą co się dzieje!!! Co poczynia sobie pani ...i pani ...!!! To nie prywatne przedszkole że można robić co się chca a państwowe!!!!
Ostatnio edytowany 8 stycznia 2009 r. o 14:51
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jon napisał:
Bardzo dobrze żesą poruszane takie tematy niech ludzie wiedzą co się dzieje!!! Co poczynia sobie pani Gwiazdowska i pani Kochańska!!! To nie prywatne przedszkole że można robić co się chca a państwowe!!!!
to chyba nie jest ich wina tylko wladz ktore doprowadzily do takich sytuacji nie tylko w przedszkolach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PRYWATNE MIASTO w rękach zielonej MAFII!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No proszę, a jeszcze niedawno Pani Dyrektor ds. oświaty twierdziła, że "czwórka" to najlepsze przedszkole z największymi osiągnięciami, z najlepszą atmosferą po prostu super. a dyrektorka normalnie ideał... wielu rodziców z 4 to potwierdzało. Najgorsza była oczywiście dwójka... i pewnie w oczach burmistrza i pani Kozłowskiej jest nadal, świadczy o tym ich postępowanie i metody działania....... Na szczęście rodzice panie burmistrzu mają na ten temat inne zdanie. dwójka to najlepsze przedszkole w mieście!!!!!!!!!!!!!!!!!! A co do czesnego, czy nie wszyscy rodzice zostali zapoznani z rozporządzeniem, w którym jest mowa o tym, jak to samorząd dofinansowuje wycieczki dzieci, pomoce, kupuje zabawki, itd. Tym też warto się zainteresować!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamknąć Przedszkole Nr 4, a problem sam się rozwiąże... Skoro tak wam wszystko przeszkadza to po co ma drażnić ludzi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moje dziecko chodzi do przedszkola nr4,jestem z tje placówki bardzo zadowolona,córeczka też:-)atmosfera miła,dziecko lubi "swoje panie",czepiacie się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie! nie wiem po co piszecie takie bzdury. Wiadomo przecież, że czesne uchwala rada Miasta na wniosek Burmistrza. Pozostałe składki są dobrowolne ( w tym również opłata na komitet rodz.) i w każdym przedszkolu ustalane odrębnie. Nie możecie mówić, że Przedszkole Nr 2 jest najlepsze, w 3 też jest super. Nie wypowiadam się o 4, gdyż moje dziecko tam nie uczęszczalo. Wiele dobrego mogę natomiast powiedzieć o 3. Wydaje mi się, że ten temat wywołany został w ściśle określonym celu (pozbawienia stanowiska P. Gwiazdowskiej), ale nie tędy droga! Mącicielko! Pamiętaj! jaką bronią walczysz, od takiej zginiesz!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda gadać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkaniec napisał:
Ludzie! nie wiem po co piszecie takie bzdury. Wiadomo przecież, że czesne uchwala rada Miasta na wniosek Burmistrza. Pozostałe składki są dobrowolne ( w tym również opłata na komitet rodz.) i w każdym przedszkolu ustalane odrębnie. Nie możecie mówić, że Przedszkole Nr 2 jest najlepsze, w 3 też jest super. Nie wypowiadam się o 4, gdyż moje dziecko tam nie uczęszczalo. Wiele dobrego mogę natomiast powiedzieć o 3. Wydaje mi się, że ten temat wywołany został w ściśle określonym celu (pozbawienia stanowiska P. Gwiazdowskiej), ale nie tędy droga! Mącicielko! Pamiętaj! jaką bronią walczysz, od takiej zginiesz!
Oni się czepiają wszystkich co pełnią jakąś kierowniczą funkcję jakby od nich wszystko zależało... Cierpią na jakiś uraz psychiczny co im każe się czepiać nie mając pojęcia o działaniu takich instytucji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...